Neler yeni
  • Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır Başvurmak için Tıklayın.

GameGami Türk Şirketi ve Silkroad Joymax İş Ortaklığı İmzalandı.

bymelih35

Forum Yöneticisi
Yönetici
Forum Yöneticisi
Private Server Sahibi
GameGami'den herkese merhaba,
GameGami Bilişim A.Ş. olarak çok uzun uğraşlarımız ve büyük fedakarlıklarımız sonucunda yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemenin heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.
Sizlerin de çok yakından bildiği, dünyanın sayılı oyunlarından biri olan ve dünya genelinde çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan, "SILKROAD ONLINE" oyununun tüm Türkiye yayın haklarını (Türkçe ve Arapça dillerinde), Joymax Co Ltd. şirketi ile 19/03/2020 tarihinde yaptığımız anlaşmayla şirket bünyemize kazandırdığımızı siz oyun severlere duyurmaktan çok büyük bir heyecan duymaktayız.
Yapılan bu anlaşmadan sonra, Yönetim Kurulu Başkanımız "Mehmet Zeyd KAZANCI" yaptığı açıklamayla, "Uzun zamandır takip ettiğimiz, analizini çok iyi yaptığımız ve oyuncunun beklentilerinin tamamını iyi bildiğimiz, çok büyük bir hayran kitlesi olan "Silkroad Online" oyununun Türkiye yayın haklarını şirket bünyemize katmaktan mutlu ve gururluyuz. İlk defa bir Türk oyun firmasının "Silkroad Online" oyununun yayıncılığını yapacağından dolayı ise ayrı bir heyecan duymaktayız. Özellikle Joymax Co Ltd. CEO'su Lee Gil-hyung'e ve başından beri bizlere bu oyunun Türkiye'de GameGami tarafından yayınlanması için yardımlarını esirgemeyen Joymax Ekibine çok teşekkür ediyorum.
Silkroad Online oyuncularının büyük bir beklenti içinde olduğunun farkındayız ve bu bağlamda Türkiye sunucularında oyuncuların taleplerine ve gözlemlerimize göre bir dizi düzenleme hazırlamaktayız.
Yaptığımız analizlerde Silkroad Online oyununun özellikle Türkiye'de tek bir çatı altında ve yasal olarak faaliyet gösterecek sunucularda oynatılacak olmasının, oyuna olan güveni ve heyecanı eskisinden çok daha fazla arttıracağını düşünüyoruz. Ülkece ve dünyaca geçirdiğimiz bu zor günlerde, siz oyun severleri bir nebze de olsa heyecanlandırabildiysek ne mutlu bize. Açılacak sunucularımızı Silkroad severlerin beğeneceği ve uzun yıllar severek oynayacakları, oynarken özellikle eski Silkroad Online günlerini hatırlayacakları şekilde tasarlıyoruz. Anlaşmanın ilk duyurusunu sosyal medya hesaplarımızda yapmamızdan itibaren, inanılmaz derecede bir talep ve ilgiyle karşılaştık. Mesajların hepsine cevap veremesek de tarafımıza iletilen tüm önerilerle ekibimizin tek tek ilgilendiğinden emin olabilirsiniz. Bu süre zarfında tarafımıza iletilen belli başlı sorulara cevap vererek oluşabilecek soru işaretlerinin önüne geçmek istiyoruz. Buna göre;
1- Sunucu tercihe bağlı olarak Türkçe ve Arapça dilinde olacak ve sadece GameGami yönetiminde olacaktır. Diğer anlaşma yapılan ülkelerde olduğu gibi oyunun geliştirmesi ve özellikleri "GameGami Silkroad Online" ekibinin talepleri doğrultusunda Joymax tarafından yapılacaktır. Sunucunun yönetimi tamamen GameGami Silkroad ekibinde olacak ve sunucu üzerindeki tüm konularda karar hakkı GameGami’ye ait olacaktır. Bu nedenle oyuncularımızın isteklerini en üst seviyede gerçekleştirme imkanına sahip olacağız.
2- Oyun fiyatlandırması tamamen Türk Lirası ile olacak ve Türkiye şartları gözetilerek tekrar düzenlenecektir. Fiyat politikası GameGami tarafından Türkiye bölgesi için belirlenecektir.
3- Oyunun resmi internet sitesi "silkroad.gamegami.com" olacak olup ayrıca "tr.joymax.com" adresi üzerinden de resmi internet sitesine erişim sağlanabilir.
4- Hazırlıklarını yaptığımız sunucuların eskiye dayanan yenilikçi bir 80 CAP ile başlatılması planlanmaktadır. Gelen talepler doğrultusunda sunucu sayısı ilerleyen dönemlerde belirlenerek, duyurulacaktır.
5- GameGami olarak Türkiye'de yasa dışı faaliyet gösteren (sunucuları yurt dışında olup, Türkiye üzerinden sunuculara giriş olanağını sağlayan ve sunucu gelirlerini Türkiye üzerinden tahsil eden kuruluş/şahıslar dahil) "Silkroad Online" özel (private) sunucular ile ilgili öncelikle uyarı mekanizmasını çalıştırmayı, sonrasında ise hukuki yollara başvurmayı planlıyoruz. Bu sunucuların kim tarafından ne kadar süredir işletildiği, ödemelerin ne şekilde kim tarafından ve hangi kanallar kullanılarak tahsil edildiği gibi birçok bilgi tarafımızda bulunmaktadır. "Joymax" haklarının korunması ve gerekli bütün yasal işlemlerin yürütülmesi için özel bir vekaletnameye sahip olduğumuzu ve değerli ortağımız Joymax'ın Türkiye'deki tüm yasal işlemlerini yürüteceğimizi bildiririz.
6- Sunucu hazırlıkları Joymax ve GameGami Silkroad Online Ekibi ile birlikte devam etmektedir. Türkiye sunucuları için planladığımız açılış tarihi ise 2020 yılının 3. çeyreğidir.
7- Oyunun resmi e-posta adresi silkroad@gamegami.com olup, tüm öneri, şikayet ve taleplerinizi bu e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Tüm oyun severlerin ilgisine çok teşekkür ediyor, yaptığımız anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
Joymax Co Ltd CEO'su Lee Gil-hyung ise anlaşmayla ilgili kısa bir açıklama yaparak, "Türk ve Orta Doğu pazarlarında birçok oyun hizmeti deneyimine sahip bir Türk ortak olan GameGami ile bu hizmet sözleşmesini yapmaktan mutluluk duyuyorum." diyerek sözlerini noktaladı.
GameGami ailesi olarak oyun sektörüne yapacağımız yatırımlarımızın süreceğini belirtir, herkese iyi oyunlar ve sağlıklı günler dileriz.
GameGami Bilişim A.Ş.
 
Üst