Neler yeni
  • Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır Başvurmak için Tıklayın.

Metin2 Uriel Anti-Cheat Hile Engelleme Programı

bymelih35

Forum Yöneticisi
Yönetici
Forum Yöneticisi
Private Server Sahibi
Uriel Anti-Cheat Nedir?
Online oyunlarda oyuncuların ve oyun sahiplerinin en büyük problemlerinden biri olan hilelere karşı etkin ve güçlü bir hile engelleme yazılımıdır.Uriel Anti-Cheat Nasıl Çalışır?
Kendini oyunla bir bütün haline getirip oyun ve koruma fonksiyonlarının birbirlerinden bağımsız bir şekilde çalışmayacağı bir şekilde çalışır.
Daha detaylı bir şekilde anlatmak gerekirse klasik olmayan kendine özel methodları kullanarak hileleri algılar, ve oyun fonksiyonlarını kendi filtresinden geçirerek istenmeyen yazılımların o fonksiyonları çağırmasını yada müdahale etmesini engeller. Klasik title, class yada işlem adına göre yapılan kolaylıkla aldatılabilen algılama yöntemleri yerine hilelerin çalışma yapıları üzerinden algılar.Neden Uriel Anti-Cheat?
Diğer hile korumalarının çoğu genellikle "ezberletilmiş" engelleme yöntemleri kullanırlar, yani kötü niyetli yazılımın belirli bilgilerini eşleştirerek algılarlar fakat biz oluşturduğumuz yapay zeka sayesinde sadece mevcut olanları değil gelecekte de çıkabilecek olan tüm hile yazılımlarını algılarız.

Diğer hile korumaları için kullanıcı deneyimi genellikle ikinci plana atılırken, bizim için bu durum tam tersi. Kullanıcının bilgisayarındaki ayarları değişerek ya da genel olarak birtakım programları iyi ya da kötü niyetli olarak ayırmadan kapatan bir politika izlemeyiz.

Referanslar

İletişim Bilgileri

Denemek için yada iletişime geçmek için aşağıdaki adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
Üst